Vietų rezervavimas    Darbo laikas : I - nedirbame, II - VII nuo 11:00 iki 20:30 (18:00 įleidžiami paskutiniai lankytojai) tel.+370 610 00009

Apie mus


Belmonto nuotykių parkas - tai nauja pramogų galimybė Vilniečiams ir sostinės svečiams. Įrengtas unikalioje vietoje, Pavilnių regioniniame parke, Nuotykių parkas siūlo lankytojams ekstremalių pramogų ir Belmonto centro svetingumo derinį. Parkas įrengtas kairiajame Vilnelės šlaite, beveik 40 m iškilusiame virš vaizdingo Belmonto slėnio. Lankytojai, įveikdami nuotykių parko trasas, gali grožėtis vaizdinga Belmonto centro ir supančio gamtovaizdžio panorama. Mūsų Nuotykių parkas, lankytojams, jau pamėgusiems ekstremalias pramogas, gali pasiūlyti: 
 
-    patogų susisiekimą;
-    unikalų gamtovaizdį;
-    3D trasų išdėstymą;
-    ilgiausią skrydį lynu;
-    ilgiausią Juodąją trasą;
-    patrauklią Belmonto centro aplinką;
-    galimybę organizuoti renginius, derinant ekstremalias pramogas parke su maitinimo paslaugomis Belmonto centre.

Nuotykių parką suprojektavo ir jį įrengiant vadovavo Actifun kompanijos specialistai, Lietuvoje turintys didžiausią parkų įrengimo ir valdymo patirtį. Jų projektai - Duskininkų ir Lūšies Kelio nuotykių parkai, taip pat nemažai kliūčių ruožų, įrengtų privatiems užsakovams. Kuriant Belmonto parką išnaudotos išskirtinės reljefo bei miško ypatybės, panaudotos naujausios kliūčių įrengimo ir parko konfigūracijos idėjos. Actifun specialistų žodžiais tariant, unikali Belmonto vieta tiesiog įpareigoja atiduoti visas jėgas ir fantaziją, kuriant nuotykių parką, ir padaryti jį patraukliausiu Lietuvoje.

Darbo laikas
I              nedirbame  
II-VII     11.00-20.30 (18.00 įleidžiami paskutiniai lankytojai);

Registracija

Tel. +370 610 00009 arba El. Paštu info@belmontopramogos.lt


Video
Socialiniai tinklai

Naudodamiesi socialinių tinklų sukurtomis galimybėmis dalintis įvairia informacija jungiamės prie jų ir mes norėdami kuo daugiau papasakoti apie nuotykių parko siūlomas pramogas, akcijas, atrakcijas ir t.t. Maloniai kviečiame prisijungti ir Jus.
 
Draugai:
© 2010 Belmonto nuotykių parkas. Visos teisės saugomos.
E-sprendimas: Infosistema