fbpx

Jūsų nuotykiai

prasideda Belmonto parke

Mūsų paslaugos

Organizuojame vaikų šventes

Laipynės

Jei norite linksmai praleisti laiką su draugais, pasivaržyti, kas vikresnis ir greitesnis, nugalėti drovumą ir aukščio baimę, patirti aibę naujų įspūdžių, siūlome:

  • laipynių trasas: svečiams nuo 105 cm ūgio – geltona ir oranžinė trasos, nuo 140 cm – žalia trasa, nuo 150 cm – mėlyna ir raudona trasos, nuo 150 cm (sveriantiems daugiau nei 50 kg) ir nuo 14 metų – pilka trasa

Pavėsines

Jūsų patogumui siūlome išsinuomoti pavėsines, kuriose vienu metu šventes gali švęsti nuo 10–40 žmonių.

Animatorių programas

Mūsų linksmieji animatoriai leis tėvams atsipalaiduoti, pasidžiaugti švente ir nesirūpinti vaikų užimtumu. Animatoriai parengs vaikams įvairių žaidimų, šaradų, konkursų ir įdomių siurprizų, kiekvieną vaikų šventę pavers viliojančia kelione į stebuklų šalį, tad šventė tikrai bus džiugi ir pilna įspūdžių.

  • Miško pasaka
  • Lobių skrynios beieškant
  • TikTok Iššūkis

Pramogos skirtos visiems

Laukia gimtadienis, išleistuvės, mergvakaris ar bernvakaris, įmonės renginys ar kita šventė? Pabodo sėdėti prie šventinio stalo? Pasiilgote gryno oro, polėkio, pozityvios nuotaikos ir aktyvumo?

Laukiame Jūsų Belmonto laipynių parke.

Mes Jums siūlome:

Laipynių trasas

Kviečiame išbandyti keturias trasas!

Linų trasą

Pavėsines

Siūlome gerai ir patogiai praleisti laiką pavėsinėse, kuriose gali šventes švęsti nuo 10 iki 40 žmonių.

Team buildingus ir kvestus įmonėms

Renginiai įmonėms

Planuojate paminėti reikšmingą datą arba tiesiog nusprendėte organizuoti komandos formavimo renginį?

Kviečiame į Belmonto nuotykių parką!

Čia Jums pasiūlysime:

Įvairaus sudėtingumo trasas

Galėsite išbandyti save ir savo kolegas 5 skirtingų lygių trasose (žalioje, mėlynoje, raudonoje, ir pilkoje) trasose.Rungtyniausite, demonstruosite greitį ir vikrumą. Mūsų parke įdiegta erdvinė 3 D trasų konfigūracija, tad įveikdami kliūtį, galėsite pasidalinti įspūdžiais su kolegomis ir pajuokauti.

Pavėsines

Renginiui galite išsinuomoti pavėsinę, kurioje gali pramogauti nuo 10 iki 40 žmonių.

Team Building

Team Buildingui, siūlome orientavimosi žaidimus, kurie padės bendradarbiams geriau pažinti vienas kitą:)

Orientavimosi žaidimai (kvestai)

Tai įtraukiantis ir nepaprastai įdomus komandinis žaidimas, kuris padeda atskleisti kiekvieno žaidėjo stipriąsias puses, sustiprinti komandos dvasią, išmokti kartu spręsti užduotis, greitai logiškai mąstyti ir orientuotis naujoje vietoje.

Dalyviai suskirstomi į komandas.

Orientavimosi žaidimai − ne tik puikus būdas pakeisti aplinką, įdomiai praleisti laiką ir pailsėti nuo kasdienybės, tai nuostabi galimybė kitoje aplinkoje geriau pažinti žmones, su kuriais bendraujate ar dirbate, įvertinti jų stipriąsias ir silpnąsias puses, motyvuoti juos siekti bendrų tikslų, stiprinti komandinę dvasią.

Scroll Up